NUTREND GRAND PRIX BIELSKA-BIAŁEJ

W KOSZYKÓWCE 3X3 - 2 CZERWCA 2018

KOMUNIKAT Z DNIA 31.05.2015

  1. TERMIN I MIEJSCE

    Turniej zostanie rozegrany w dniu 2 czerwca 2018 roku od godziny 9:00 na boiskach w Parku im. Juliusza Słowackiego przy Bielskim Centrum Kultury ul. Słowackiego 27. Początek gier o godzinie 9:00 lub 9:30.

  2. UCZESTNICY

    Turniej prowadzony będzie w 5 kategoriach:

    • OPEN kobiet
    • OPEN mężczyzn
    • U-16 M - 2002 i młodsi
    • U-14 K - 2004 i młodsze
    • U-14 M - 2004 i młodsi

    Do udziału w turnieju NUTREND GRAND PRIX BIELSKA-BIAŁEJ w koszykówce 3x3 2018 zakwalifikowane zostały następujące zespoły:

    OPEN kobiet

    1. Obojętne - Bielsko-Biała
    2. Rybki - Sosnowiec
    3. Sterta drewna - Lipowa
    4. Torpedy - Bielsko-Biała

    OPEN mężczyzn

    1. PUB U MIŚKA - Bielsko-Biała
    2. GOODFELLAS - Bielsko-Biała
    3. Jedna ósma czyli ćwierćfinał - Bystra
    4. TWOJA STARA - Skoczów
    5. Bez emocji - Bielsko-Biała
    6. Na Stricie - Kraków
    7. Czekoladki - Bielsko-Biała
    8. DBN - Bielsko-Biała
    9. Angry Birds - Słotwina
    10. Elefanty - Bielsko-Biała
    11. Dzidzi i Dziadzia - Bielsko-Biała

      oraz jedyna drużyna zgłoszona do kategorii U18 M
    12. RKS HUWDU - Bielsko-Biała

    U-16 M - 2002 i młodsi

    1. Gosmianie Jacka - Cieszyn
    2. los Basketballeros - Bielsko-Biała
    3. Chlupate Vajca - Cieszyn
    4. BB Team - Bielsko-Biała
    5. The storm - Bielsko-Biała

    U-14 K - 2004 i młodsze

    1. WISŁA - Wisła
    2. Fire Basketball - Katowice
    3. MUKK Henryk Kania Pszczyna 3 - Pszczyna

    U-14 M - 2004 i młodsi

    1. Akademia Basketu - Bielsko-Biała
    2. WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEY - Tarnowskie Góry
    3. MUKK Henryk Kania Pszczyna 1 - Pszczyna
    4. MUKK Henryk Kania Pszczyna 2 - Pszczyna
  3. SYSTEM ROZGRYWEK

    OPEN mężczyzn
    Faza grupowa
    4 grupy po 3 zespoły - mecze systemem "każdy z każdym". Po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy play-off.
    Faza play-off - przegrywający odpada
    ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3 miejsce i finał.

    OPEN kobiet, U-16 M i U-14 M
    Faza grupowa
    1 grupa 4 lub 5 zespołów - mecze systemem "każdy z każdym".
    Mecz o 3 miejsce - 3 i 4 drużyna z grupy.
    Finał - 1 i 2 drużyna z grupy.

    U-14 K
    Faza grupowa
    1 grupa 3 zespoły - mecze systemem "każdy z każdym".
    3 miejsce zajmuje ostatnia drużyna z grupy.
    Finał - 1 i 2 drużyna z grupy.

  4. KONKURSY

    W trakcie trwania turnieju przeprowadzony zostanie konkurs otwarty rzutów za 3 punkty. Eliminacje i finał.
    Zgłoszeń można będzie dokonywać w biurze zawodów podczas trwania turnieju.

  5. NAGRODY

    Zwycięzcy, a także zespoły zajmujące II i III miejsce w każdej kategorii otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz sponsorów.
    Zwycięzcy konkursów otrzymają nagrody rzeczowe.

  6. SPRAWY ORGANIZACYJNE

    1. Weryfikacja i uzupełnienie ewentualnych braków w dokumentach rejestracyjnych odbędzie się w dniu zawodów od godziny 8:00 według następującego programu minutowego:

      8.00 - 8.10

      • PUB U MIŚKA - Bielsko-Biała
      • GOODFELLAS - Bielsko-Biała
      • Bez emocji - Bielsko-Biała
      • Czekoladki - Bielsko-Biała
      • DBN - Bielsko-Biała
      • Elefanty - Bielsko-Biała
      • Dzidzi i Dziadzia - Bielsko-Biała

      8.10 - 8.20

      • RKS HUWDU - Bielsko-Biała
      • los Basketballeros - Bielsko-Biała
      • BB Team - Bielsko-Biała
      • The storm - Bielsko-Biała
      • Akademia Basketu - Bielsko-Biała
      • Obojętne - Bielsko-Biała
      • Torpedy - Bielsko-Biała

      8.20 - 8.30

      • Jedna ósma czyli ćwierćfinał - Bystra
      • Sterta drewna - Lipowa
      • Angry Birds - Słotwina
      • TWOJA STARA - Skoczów
      • MUKK Henryk Kania Pszczyna 1 - Pszczyna
      • MUKK Henryk Kania Pszczyna 2 - Pszczyna
      • MUKK Henryk Kania Pszczyna 3 - Pszczyna

      8.30 - 8.40

      • Rybki - Sosnowiec
      • Na Stricie - Kraków
      • Gosmianie Jacka - Cieszyn
      • Chlupate Vajca - Cieszyn
      • WISŁA - Wisła
      • Fire Basketball - Katowice
      • WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEY - Tarnowskie Góry
    2. Około godziny 8.45 odbędzie się losowanie grup w poszczególnych kategoriach.
    3. Rozpoczęcie meczów od godziny 9.00 lub 9.30. Tradycyjnie turniej rozpoczną mecze w kategorii OPEN mężczyzn.
    4. Uczestnicy turnieju muszą występować w jednolitych koszulkach, najlepiej z numerami.

Organizator
Bielska Liga Koszykówki